Lütfen aşağıdaki listeden modeminizi seçin

Everest EWR-301 Kablosuz-N WPS + WISP+WDS 300 Mbps Repeater+Access Point+Bridge Kablosuz Router ; Routerınızı ethernet kablosu ile modeminize bağlayıp kablolu yada kablosuz olarak internet dağıtımı yapabilirsiniz. Routerınızın gerekli ayarlarını yaptıktan sonra kablosuz modeminize bağlayıp EWR-301 ile kablolu yada kablosuz olarak dağıtım yapmanıza imkan tanır.
Tenda N150, ev kullanıcılarının daha kolay kurulum yapabilmesi için özel olarak tasarlanmış bir kablosuz routerdır. Desteklediği IEEE802.11n standardı ile email, sohbet, online video izlemek ve online oyun gibi günlük web işleri için mükemmel olan 150Mbps'e varan veri transfer hızı sağlar. N150 128-bit WEB, WPA ve WPA2 gibi en güncel güvenlik teknolojilerini de ağınızı izinsiz kullanımlardan korumak için desteklemektedir. Universal Repeater (Menzil Arttırıcı) modu ile kablosuz ağınızın kapsama alanını arttırır ve evinizdeki her noktadan kablosuz bağlantıya erişebilmenizi sağlar.
Tenda N301, ev kullanıcılarının daha kolay kurulum yapabilmesi için özel olarak tasarlanmış bir kablosuz routerdır. Desteklediği IEEE802.11n standardı ile email, sohbet, online video izlemek ve online oyun gibi günlük web işleri için mükemmel olan 300Mbps'e varan veri transfer hızı sağlar. N301 128-bit WEB, WPA ve WPA2 gibi en güncel güvenlik teknolojilerini de ağınızı izinsiz kullanımlardan korumak üzere desteklemektedir. Universal Repeater (Menzil Arttırıcı) modu ile kablosuz ağınızın kapsama alanını arttırır ve evinizdeki her noktadan kablosuz bağlantıya erişebilmenizi sağlar.
300Mbps Kablosuz N Router TL-WR840N küçük ofis ve ev ağ gereksinimleri için özel olarak dizayn edilmiş bir birleşik kablolu/kablosuz ağ bağlantı cihazıdır. TL-WR840N gelişmiş kablosuz performansı ve sıradışı özelikleri ile akıcı HD videolar, VoIP ve online oyunlar için yoğun bant genişliği sarf eden bu gibi görevlerin başarıyla üstesinden gelir. Aynı zamanda, Wi-Fi Protected Setup (WPS) butonu aracılığıyla kolay ve son derece güvenli WPA2 şifreleme oluşturabilir, böylelikle ağınızı izinsiz girişlere ve dış tehditlere karşı koruma altına alır.
Turkcell Superonline / Huawei HG253 v2 Modemi. Gelişmiş yeni özellikler Güçlü kablosuz ağ desteği ile 300Mbps hızına ulaşabilir.
Turkcell Superonline / Huawei HG253 v1 Modemi. Gelişmiş yeni özellikler Güçlü kablosuz ağ desteği ile 300Mbps hızına ulaşabilir.
*Yüksek Hızlı VDSL2/ADSL2+ İnternet Erişimi *802.11n teknolojisi ile 300Mbps’e varan kablosuz bağlantı hızı *TR-069 Uzak Yönetim Desteği *Güçlü SPI Güvenlik Duvarı Koruması *Ethernet ile aynı anda güncel ev ve işyeri teknolojileri olan IP TV, VOIP/video telefon, ağ veri depolama ünitesi bağlantısı olanağı *4*10/100Mbps LAN portu *Yapılandırılabilir WAN Portu
TD-W9970 desteklediği VDSL/ADSL veya Ethernet WAN (EWAN) bağlantıları ile kullanıcılara farklı Internet bağlantılarının esnekliğini sunar. Değiştirilebilir LAN/WAN portu özelliği ile Fiber/Kablo servislerine bağlanabilirlik sağlar. Bu benzersiz özellik sayesinde kullanıcıların istedikleri an fiber veya kablo servisleri arasında geçiş yapmalarına olanak tanır.
Netis WF2411 150Mbps Kablosuz N Yönlendirici, SOHO ağı uygulamaları için kombine bir kablolu ve kablosuz cihazdır. 802.11b / g / n cihazlarıyla uyumludur ve web'de sörf, e-posta gönderme ve dosya paylaşımı üzerinde daha iyi bir performans sunan 150Mbps'ye kadar kablosuz aktarım hızı sağlar. Ayrıca kablosuz ağınızı kolayca genişletmek için AP, WDS, AP + WDS, Tekrarlayıcı, İstemci gibi çoklu kablosuz modları destekler. Kurulum CD'si ve WPS düğmesi ile kablosuz ağınızı bir an önce kurmanıza yardımcı olabilir.
PPPoE yani internet kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız şifrenizi nasıl alacağınızı öğrenmek için tıklayın.

4Gnet Avantajlarından Yararlanmak İçin

Hemen Abone Ol
4Gnet - Anasayfa

2024 © 4Gnet Fatih Elektronik Telekomünikasyon Ltd. Şti.