Gizlilik ve Güvenlik Politikası

4GNet Fatih Elektronik Donanım yazılım Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ. olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan müşterilerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, Gizlilik Politikası (“Politika”), müşterilerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır.

Sitemizi ziyaret eden tüm misafirlerimizin bilgi güvenliğini sağlamak bizim için çok önemli.

Müşterilerimize ait hiçbir veri web sitemiz üzerinden kayıt edilmez, hiçbir şekilde hiç kimseyle hiçbir platform aracılığıyla paylaşılmaz.

Web sitemiz üzerinden isim, soy isim, iletişim bilgileriniz (GSM numarası/e-posta), doğum tarihi bilgilerinizi kullanarak 4Gnet ile iletişime geçmek ya da yeni bir abonelik başvurusu yapmak için verdiğiniz kişisel bilgileriniz 4Gnet tarafından özenle korunur.

4GNet olarak müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamayı amaçladığımızdan dolayı Online ödeme yapan müşterilerimizin kredi kartı bilgileri yasal olarak tutulması zorunlu olan ödeme bilgileri dışında hiçbir şekilde kayıt edilmez. bu bilgiler 4Gnet çalışanları veya üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.

4Gnet web sitesi üzerinden online ödeme yapmak geleneksel ödeme yöntemlerinden çok daha güvenlidir.

Güvenliğinizi sağlamak için web sitemiz 256 bit SSL şifreleme teknolojisi kullanılarak haberleşme sağlanmaktadır.

Bilgi güvenliğinizi korumak amacıyla Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi güvenliğiniz için hiç kimse ile paylaşmamanızı ve kolayca ulaşılabilecek, güvenliği bulunmayan hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde 4GNet tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine ulaşabileceğiniz linkler bulunabilir. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtir, ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin gizlilik ve güvenlik politikalarını incelemenizi tavsiye ederiz.

4GNet, Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman değiştirebilir. Güncel Politika web sitemizde veya mobil uygulamamızda yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

4Gnet Avantajlarından Yararlanmak İçin

Hemen Abone Ol
4Gnet - Anasayfa

2024 © 4Gnet Fatih Elektronik Telekomünikasyon Ltd. Şti.