Ön Başvuru / Sipariş / Talep formu
Bilgilendirme


Kurulum, aktivasyon ve diğer ücretler

Yeni müşterilerimizden 4Gnet altyapısının bulunduğu yerlerde Aktivasyon ücreti alınmaz. Aynı binada aynı zamanda 4 müşteriden talep olması durumundada aktivasyon ücreti alınmaz. Müşteri yalnızca kullanacağı modemin ücretini öder. Siztemimize uyumlu modemi olan müşterilerden modem ücreti alınmaz. 4Gnet altyapısının bulunmadığı binalarda aktivasyon ücreti alınır.

Kurulum işlemi çoğunlukla 1-2 gün içerisinde yapılır ve internetiniz hemen kullanıma hazır olur. Bu konuda azami gayreti göstererek siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak standat kurulum süresi 1 ile 7 iş günü arasındadır.

Aktivasyon ücretini iade ediyoruz. (Şartları okuyunuz)

Aboneliği halen aktif olan müşterilerden alınan aktivasyon ücreti aynı binaya başka 4Gnet müşterilerinin gelmesi durumunda aşamalı olarak müşterinin faturasından düşülmek kaydı ile iade edilir. Güncel ücret bilgisini öğrenmek için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alınız.

! Aktivasyon ücreti binanıza 4Gnet altyasının kurulması, gerekli kabloların çekilmesi, tesisat kurulması ve bunların sürekli çalışmasının sağlanması için alınır. Daha sonra kurulan bu sistem ve tesisatta hasar meydana gelmesi durumunda bir kasıt bulunmadığı sürece müşteriden yeniden bir ücret taleb edilmez. Bu yüzden aboneliğin iptal edilmesi durumunda aktivasyon ücreti iade edilmez.

Altyapınızın çalışması için kurulan kablolu/kablosuz, çanak, anten, cihaz, tesisatlar, kablolar v.s tüm sistem (Satın aldığınız modem hariç) 4Gnet e aittir. Ödenen aktivasyon ücreti bu sistemlerin ücreti değil, tesis edilmesi için alınan ücrettir, Ve binada müşteri bulunmaması durumunda geçici veya kalıcı olarak geri alınabilir/sökülebilir.

4Gnet Avantajlarından Yararlanmak İçin

Hemen Abone Ol
4Gnet - Anasayfa

2024 © 4Gnet Fatih Elektronik Telekomünikasyon Ltd. Şti.