Ödeme Yöntemleri ve Ödeme Kanalları

Online işlem merkezi

Online işlem merkezinden fatura ödemekEn güvenli, hızlı ve kolay ödeme yöntemlerinden biridir. Ödeme güvenliği 256bit SSL teknolojisi ile sağlanır. Ödeme esnasında yalnızca bilgileriniz bankaya iletilir. Bunun dışında işlem merkezimizde hiçbir kart bilginiz veya bir mağduriyete sebep olabilecek kişisel bilgileriniz kayıt altına alınmaz. Ödeme videosunu izlemek için tıklayın. Yaptığınız ödemeler için herhangi bir komisyon veya tahsilat bedeli alınmaz.

T. Garanti Bankası A.Ş

Garanti Bankası ile fatura ödemeÖdemelerinizi garanti bankası mobil uygulamasından, şube ve ATM lerden yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeler için herhangi bir komisyon veya tahsilat bedeli alınmaz.

Akbank T.A.Ş

Akbank ile fatura ödemeÖdemelerinizi Akbank mobil uygulamasından, şube ve ATM lerden yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeler için herhangi bir komisyon veya tahsilat bedeli alınmaz.
! Bu bankadan yapılan ödemeler 6 saat içerisinde sisteme yansıyabilmektedir. Bazı durumlarda, haftasonu veya tatil günlerinde yapılan ödemeler sonraki ilk iş gününü sisteme yansıyabilir. Lütfen bu süreçte bekleyiniz, başka bir yöntemle ödeme yapmayınız. Ödemeniz gerçekleştiğinde tarafınıza sms ile bilgilendirme mesajı iletilir.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş.

İş Bankası ile fatura ödemeÖdemelerinizi Ziraat Bankası mobil uygulamasından, şube ve ATM lerden yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeler için herhangi bir komisyon veya tahsilat bedeli alınmaz.
! Dikkat, iş bankası ödeme sistemleri yeterli uyuma sahip olmadığı için 1 den fazla ödenmemiş faturanız olsa bile, sorgulamada yanlızca 1 fatura görüntülenebilir. Ödemenizi yaptıktan sonra 18 saat içerisinde veya en geç 1 iş günü sonrasında yaptığınız ödeme sisteme yansır. Lütfen bu süreçte bekleyiniz, başka bir yöntemle ödeme yapmayınız. İşlem sonrasında tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Daha sonra varsa başka faturalarınız sorgulayıp ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası

İş Bankası ile fatura ödemeÖdemelerinizi İş Bankası mobil uygulamasından, şube ve ATM lerden yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeler için herhangi bir komisyon veya tahsilat bedeli alınmaz.
! Dikkat, iş bankası ödeme sistemleri yeterli uyuma sahip olmadığı için 1 den fazla ödenmemiş faturanız olsa bile, sorgulamada yanlızca 1 fatura görüntülenebilir. Ödemenizi yaptıktan sonra 2 saat içerisinde veya en geç 1 iş günü sonrasında yaptığınız ödeme sisteme yansır Lütfen bu süreçte bekleyiniz, başka bir yöntemle ödeme yapmayınız. İşlem sonrasında tarafınıza bilgilendirme mesajı gelecektir. Daha sonra varsa başka faturalarınız sorgulayıp ödeme yapabilirsiniz.

Diğer Bankalar

Diğer bankalar ile fatura ödemeDiğer banka kanalları için de entegrasyon çalışmalarımız devam etmektedir. Eğer diğer banka müşterisi iseniz Havale/EFT ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Havale/EFT ile ödeme.

Diğer bankalar ile fatura ödemeDeğerli müşterimiz, havale ile ödeme çok fazla önermediğimiz bir yöntemdir. Bir hata oluşması durumunda herhangi bir kaybınız olmaz ancak, işlem yapılması, hatalı veya fazla ödemenin sisteme yansıtılması veya iade edilmesi biraz zaman alabilir. Havale/EFT ile ödeme yapacaksanız, ödemenizden sonra 15 dakika içerisinde işlem mesajı gelmez ise ödeme bildirimi yapmanız gerekir. Böylece bir hata oluşması durumuna karşı ödemeniz tarafımızdan kontrol edilir ve otomatik işlenmemiş ise gerekli işlemler başlatılır. Detaylı bilgi ve Havale/Eft yapabileceğiniz hesap numaraları için tıklayın.

4Gnet Avantajlarından Yararlanmak İçin

Hemen Abone Ol
4Gnet - Anasayfa

2024 © 4Gnet Fatih Elektronik Telekomünikasyon Ltd. Şti.