Ödeme Yöntemleri ve Ödeme Kanalları

Online işlem merkezi

Online işlem merkezinden fatura ödemekEn güvenli, hızlı ve kolay ödeme yöntemlerinden biridir. Ödeme güvenliği 256bit SSL teknolojisi ile sağlanır. Ödeme esnasında yalnızca bilgileriniz bankaya iletilir. Bunun dışında işlem merkezimizde hiçbir kart bilginiz veya bir mağduriyete sebep olabilecek kişisel bilgileriniz kayıt altına alınmaz. Ödeme videosunu izlemek için tıklayın. Yaptığınız ödemeler için herhangi bir komisyon veya tahsilat bedeli alınmaz.

T. Garanti Bankası A.Ş

Garanti Bankası ile fatura ödemeÖdemelerinizi garanti bankası mobil uygulamasından, şube ve ATM lerden yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeler için herhangi bir komisyon veya tahsilat bedeli alınmaz.

Akbank T.A.Ş

Akbank ile fatura ödemeÖdemelerinizi Akbank mobil uygulamasından, şube ve ATM lerden yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeler için herhangi bir komisyon veya tahsilat bedeli alınmaz.

Diğer Bankalar

Diğer bankalar ile fatura ödemeDiğer banka kanalları için de entegrasyon çalışmalarımız devam etmektedir. Eğer diğer banka müşterisi iseniz Havale/EFT ile ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.

Havale/EFT ile ödeme.

Diğer bankalar ile fatura ödemeDeğerli müşterimiz, havale ile ödeme çok fazla önermediğimiz bir yöntemdir. Bir hata oluşması durumunda herhangi bir kaybınız olmaz ancak, işlem yapılması, hatalı veya fazla ödemenin sisteme yansıtılması veya iade edilmesi biraz zaman alabilir. Havale/EFT ile ödeme yapacaksanız, ödemenizden sonra 15 dakika içerisinde işlem mesajı gelmez ise ödeme bildirimi yapmanız gerekir. Böylece bir hata oluşması durumuna karşı ödemeniz tarafımızdan kontrol edilir ve otomatik işlenmemiş ise gerekli işlemler başlatılır. Detaylı bilgi ve Havale/Eft yapabileceğiniz hesap numaraları için tıklayın.
2020 © 4Gnet Fatih Elektronik Telekomünikasyon Ltd. Şti.